| yonnuutt a întrebat:

Salut, am o problema, de fiecare data cand fac genflexiuni simt o durere la genunchi, am cred ca 2 ani de cand ma doare, de fiecare data cand fac genflexiuni simt o durere, am 16 ani, oare de la ce o fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BogdanVasc a răspuns:

Mai bine te arunci tu pe geam cu toti medicii tai, ca nu mai avem nevoie de voi... pateticilor. Inafara de medici nu stiti nimic altceva? Omul prefera sa rezolva prin cale normala, nu sa plateasca 100ron pe medicamente care-i slabesc inima pana la moarte.

@yonnuutt, este de la lipsa de activitate si/sau muschii slabi dezvoltati. Poate fi si lipsa de calciu, dar in general muschii sunt de vina la astfel de exercitii.

1 răspuns:
| CorneliaC a răspuns:

Mai bine mergi la medic

| BogdanVasc a răspuns (pentru CorneliaC):

Mai bine te arunci tu pe geam cu toti medicii tai, ca nu mai avem nevoie de voi... pateticilor. Inafara de medici nu stiti nimic altceva? Omul prefera sa rezolva prin cale normala, nu sa plateasca 100ron pe medicamente care-i slabesc inima pana la moarte.

@yonnuutt, este de la lipsa de activitate si/sau muschii slabi dezvoltati. Poate fi si lipsa de calciu, dar in general muschii sunt de vina la astfel de exercitii.