| Mariokasan a întrebat:

Salut,am o problema la ambele maini.
De cand fac Skanderbeg, ma dor mainile si la orice mică intindere cu mana sau de iau ceva in mana care nu e foarte greu...
In mare parte durerea apare cand misc mainile prea mult.
Ce trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Renunti la skanderberg.

| JicaContra a răspuns:

De ce dracu' mai faci Skanderbeg?!?
ESTI MASOCHIST?!?

| JicaContra a răspuns:

Sigur ca da, uite cine vorbeste, ai o problema medicala dar nu te duci la doctor, dar intrebi pe TPU, continui sa practici cauza problemei medicale, si iti permiti sa faci prost pe ala care iti arata EVIDENTUL

ghici cine e de fapt prostul?