| aaaaa_8179 a întrebat:

ma doare de aproximativ 3 zile mana stanga, ma doare la incheietura doar cand o misc, faza e ca eu sunt un mic pianist in devenire, acum am inceput sa cant cu ambele maini, acum mi-am dat drumul si totodata a aparut si durerea, Poate fi de la pian? P.s. sunt stangaci.

3 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

Sigur de la pian te dor mainile?

| aaaaa_8179 explică (pentru vangaelis):

Eu asa cred deoarece acum mi-am dat drumul la maini, acum incep sa cant cu ambele maini, iar pana acum nu puteam si ma gandeam ca poate cand cant cu ambele aini la pian le fortez si din cauza asta ma dor, eu asa cred, astept parerile voastre

| llMalvinall a răspuns:

Poate ai dormit pe ea laughing sau nu stiu incearca sa pui niste gheata sau ceva poate un control thinking sau poate e luxata ummm gandeste-te daca nu cumva ai carat ceva greu cu ea sau ai depus efort se mai intampla sa te doara cateodata nu iti face griji happy