| AndreiDoMino a întrebat:

Am o problema: mi-a crescut niste fire de par in zona fetei, pe langa ochi in partea laterala si este foarte inestetic.Mi-e teama ca pe parcurs sa nu se ingroase firele de par si sa se transforme in barba. Ce as putea sa fac? Va rog Am nevoie de ajutor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Calvin a răspuns:

Ai cumva 12, 13 ani sau ceva de genul? dereglare hormonala, esti la pubertate, corpul se transforma, asta este, iti revii in timp, sau nu... daca nu, mergi la un salon de infrumusetare si epileaza l permanent cu laser