| 7775 a întrebat:

Salut! Am o problemă. Nu îmi mai crește unghia de la degetul arătător de la mâna dreaptă de un an. Ce pot să fac ca să crească normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

Adică nu tai unghia, ca nu creste? Pai dă-i o forma frumoasa și las-o asa.
Cheers

| 7775 explică (pentru FreddieM):

Nu crește aproape deloc

| 7775 explică (pentru FreddieM):

Ideea e că aproape nu am unghie la degetul arătător. Și îmi crește puțin doar pe laterale.

| Theguitarist2001 a răspuns:

Mi se intampla si mie asta dar eu zic ca e normal.