| Anonim99876 a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu pastilele memo+, vreau sa dau la politie si am inteles ca daca iau pastilele respective imi iese ceva in sange si o sa fiu respins la fisa medicala. Este adevarat sau pot sa iau linistit memo+?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este adevarat!
Teste de sange se fac pentru a se observa daca esti sanatos in primul rand si apoi, daca iei ceva dopaje, adica medicatie, care sa te ajute sa trisezi la probleme sportive.
Bineinteles ca vor fiid etectate la testul de sange si poti fii eliminat, imediat.
Nu te juca daca vrei sa dai la politie, jandarmi sau armata cu probleme de acolo si cu drogurile de orice natura. Ca-ti elimina dosarul si pe viitor vor fii suspiciosi cu tine.

| Anonim99876 explică (pentru Violleta2022):

Păi astea-s pentru memorielaughing plante, nu stiu daca e afecteaza, dar vreau sa fiu sigur, deja am luat una laughing))

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonim99876):

Nu are importanta! Sunt tot din categoria "droguri", adica substnate chimice, obtinute sintetic in laborator, care iti imbunatateste o performanta!
Exact la fel ca vitaminele pe care le iau sportivii si sunt descalificati la jocurile olimpice~!