| Culcus a întrebat:

Salut, am și eu o problemă. Azi de dimineață m-am trezit cu o durere insuportabilă la testiculul stâng și e și umflat, m-am dus să fac un duș, când puneam apă caldă pe el mă mai linișteam. După care m-am dus înapoi să mă culc, și din nou m-am trezit cu o durere insuportabilă aproape că nici nu poteam să merg, am mai făcut încă un duș, și m-am culcat din nou, și iar m-am trezit cu aceeași durere, acum nu am mai făcut duș, m-am plimbat puțin și acum văd că e suportabilă, oricum dacă apăs foarte, foarte puțin mă doare. Mi s-a mai întâmplat asta acum vreo 5 luni și după 2-3 zile mi-a trecut. Și chestia asta, și acum, și data trecută, m-am culcat bine, nu aveam nimic și m-am trezit cu durerea asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte probabil e umplut cu copii si trebuie golit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Ia Augmentin, este o inflamație in zona testiculelor