| dabaeu a întrebat:

Am si eu o problema cu testiculele big grin!
Sunt rosii si lucioase cum sa va zic..cand fac dus si ma frec se ia pielea parca ar fi piele morta big grin si mentionez ca am fost la 3 dermatologi!
Primu ma tratat..am facut analize si nu am avut nicio problema si al doilea tot la fel ma tratat si nimic cred ca am avut o plasa de creme si degeaba sad! al treilea am fost i-am arat si a zis ca nu am nimic straight face straight face Oare asa ar trebui sa arate? sau nusj...
rog seriozitate! Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gosh0108 a răspuns:

In epiteliu exista un strat de piele mort, cel de la exterior. Este perfect normal, stia linistit.