| JuSt222 a întrebat:

Salut am si eu o problema. Data trecuta mii s a rupt prezervativul si i a folosit pastila de a 2 a zi

Dupa o raceala in care a luat antibiotice mi a dat palpitatii ca are ameteli, etc.

Se poate sa fie sarcina? Am avut contact cam acum 14 zile

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| System a răspuns:

Pai dupa 14 zile poate sa foloseasca un test.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru System):

Poate un text, in nici un caz un test al carui rezultat sa fie si corect.

| K0sti a răspuns:

[Vand karte de gramatica. Eu meam facut treab-a cu ia!]

Răspuns utilizator avertizat
| K0sti a răspuns (pentru remus1007):

Ti-o fac cad-ou! happy

Răspuns utilizator avertizat