| suiramikkk a întrebat:

Salut, am si eu o problema, sunt racit de o saptamana (tuse) si de ieri, cand tusesc, ma doare in partea dreapta sub coasta, si durerile sunt ascutite sa zic asa, iau medicamente, dar stiti ceva care sa amelioreze durerea?

Am avut avut dureri asemanatoare inainte dar cand ma trezeam dimineata dispareau, acum inca ma doare.

PS : Nu pot sa ma duc la medic, deci daca stiti ceva ceaiuri sau altceva, chiar va rog sa le scrieti. big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ionela1234444445232 a răspuns:

Sa nu iti fie de gluma cu asa ceva!
Ai simptomele pentru probleme cu apendicita. Sunt medic si stiu ce spun.
Te rog sa te duci la medic, pentru ca poate sa fie prea tirziu.

1 răspuns:
| petrescuionut a răspuns:

Salut poate ai apendicita du-te acum cant mai repede sau te-ai loit acolo si fratele meu mai mare avea acelasi probleme si avea piatra la rinichi si il durea toata partea din dreapta dutye fa-ti un control si lasa ceaiurile de la farmacie du-te la medicul de familie