| Tin_Hai_1999 a întrebat:

Salut am si eu un Amstaff de 6 saptamani, si are burtica maricica asa. "burta nu este uniform cu virgura corpul" ce e de facut in cazul asta pentru a i se micsora burtica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Daca l-ai deparazitat, nu e nici o problema.Asa au cand sunt mici.

| Tin_Hai_1999 explică (pentru viotedy):

Marti i-am facut vaccinul cu tot cu deparazitare si mai ma duc peste 2 saptamani! Multumesc kiss

| viotedy a răspuns (pentru Tin_Hai_1999):

Deparazitarea se face cu 10 zile inainte de orice vaccin, pentru eficacitate maxima a vaccinului.