| jojomannnn a întrebat:

Salut,am un piercing in spranceana de 1 sapt si de cateva zile imi cam lacrimeaza ochiul si vad cam incetat si ma sterg si ii ok dar revine e ca si cum dabea m.am trezit de dimineata, are legatura cu piercingul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnaAna03 a răspuns:

Nu are legatura cu percingul. Lacrimarea se face din cauza nedormirii la timp. Asa am patit si eu. Este doar pentru o scurta durata. Sper ca te-am ajuta. Funda? happy