| OtherEmoKid a întrebat:

Am si eu cateva intrebari : 1.La ce varsta imi pot baga piercing in limba si in spranceana cu acordul parintilor. 2. Imi puteti da si mie cateva informatii despre piercingul in limba ( doare, cat timp nu pot manca, se umfla... )
Cel mai bun raspuns primeste funda!

1 răspuns:
| MaeRi a răspuns:

Cu acordul parintilor eu din cate stiu doar de la 15-16 ani.Doare si piercingu in limba duce la o groaza de riscuri, te poti imbolnavi se pot intampla o groaza de lucruri care sigur nu ai vrea.Si da este foarte dureros.Primele zile te va durea tare si vei avea limba umflata cam 2 zile, dar poti manca insa nu atat de bine. Daca iti faci o sa iti zica domnu/doamna ce poti manca si ce nu si cum sa ingrijesti etc.