| Eu_8005 a întrebat:

Salut.Care absorbante credeti ca sunt mai bune? Libresse, always, molped sau bella?big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
23 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Always sunt cele mai folosite si preferate de catre adolescente, femei.

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Eu prefer always happy

| Zady a răspuns:

Eu nu sunt multumit de niciunul =). de ce intrebi asa ceva? de ce nu le incerci si vezi cu care te simti tu mai confortabil si care crezi tu ca face cea mai buna treaba?

| Anileda a răspuns:

Alwayshappy

Răspuns utilizator avertizat
| Sua a răspuns:

Eu nu stiu(sunt baiat) dar mama foloseste alwayswinking

| Mihai_2777 a răspuns:

Discret

| Nastia a răspuns:

Always

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Eu folosesc Always.
Mi se pare ca sunt destul de OKwinking

| girl95 a răspuns:

Always

| RenataG a răspuns:

Always

| ReveuseKaari a răspuns:

Always happy

| 111_9849 a răspuns:

. always happy

| Ionut_8418 a răspuns:

Compara-le pe toate, si vezi care-i mai bun!

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Eu prefer O. bbig grin
desi nu`ti recomandhee heefiindca nu is foarte sanatoasebig grinnumai ca eu nu pot sa suport absorbantele~x(ma iritahee hee)

| Shamira-Geo a răspuns:

Always...sincer sunt cele mai bune :X

| ionik_1763 a răspuns:

Always... dupa parerea meabig grin
Nu pot sa port altceva...

| kta_6466 a răspuns:

O. b

| LoveSession a răspuns:

Always sunt cele mai bune big grin.asa cred eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall`happy

Poi mie always mi se par ff. bunebig grin

parearea mea!happy

dpinde d``preferintsehappy

sper ca tsi-am fost` de foloshappy

ceau ceau:*

| MeridaOcean a răspuns:

Bella si always, in prezent folosesc bella, deorece mi-a venit de curand si au o gama pentru adolescente, sunt foarte dragute love struck always e preferat de multe femei/fete pentru ca este mai populat, dar fiecare are gusturile lui.

| LovelyGirl3313 a răspuns:

Always sunt cele mai bune absorbante.♥ Tu care crezi?happy

| RawrXd a răspuns:

Always. love struck Sunt de diferite marimi si parfumate. mai subtiri, mai groase. Nu lasa sa te patezi.smug