| marius54321 a întrebat:

Care sunt cele mai bune absorbante de la always?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Băi Mariusica ba lasa te de prostii absorbante unde le pui la gît cand maninci sa nu te pătezilaughing alea le pun femeiile jos la p(arter)

| Violleta2022 a răspuns:

Mai Marius, baietii nu folosesc absorbante pentru menstruatie.
Exceptie fac hermafroditii, care au intr-adevar atat penis cat si vagin de fata si atunci au si ei ciclu menstrual.

Dar daca tu esti baiat, poti avea incontinenta urinara (adica scapi urina din penis), atunci pai cumpara din farmaci niste chiloti specilai pentru problema asta.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Asta depinde de fiecare femeie în parte, dacă iubita/ prietena te roagă să îi cumperi tu produsele atunci cu siguranță o să îți explice pas cu pas ce și cum.
Dacă nu este acesta motivul, chiar nu știu de ce te ar interesa asta pe tine, ca băiat.

| nikolas25 a răspuns (pentru Alexia999997777777777777):

Un raspuns frumos!?

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru nikolas25):

Adică?
Nu ți se pare că am răspuns frumos sau ce?

| nikolas25 a răspuns (pentru Alexia999997777777777777):

Ba da ai raspus frumos!

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru nikolas25):

Aa,am înțeles greșit.
Apreciez

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Ce faci mai Marius cu ele?

| Dannnnii a răspuns:

Incearca always platinum, sper ca pentru mama ta sau iubita.

| marius54321 explică:

Un raspuns genial! Acum sa nu spui ca vreo si funda!?