| PaulcereAjutor a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Modafinil? Iti creste energia si te ajuta sa inveti mai bine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Dana2103 a răspuns:

Am incercat. Sunt bune doar daca ai adhd sau narcolepsie. In rest, sunt apa de ploaie. Nu te fac sa te concentrezi la ceva ce nu ti doresti sa inveti. Nu dau energie mai buna ca vitaminele

| huntsman44 a răspuns:

Nu merita niciun fel de drog. mai bine bagi un redbull, scapi mai sanatos

| toneylevine a răspuns:

Modafinil is a medication primarily prescribed to treat sleep disorders like narcolepsy, obstructive sleep apnea, and shift work sleep disorder. While it's known for promoting wakefulness and reducing excessive daytime sleepiness, its off-label use has gained attention for its potential cognitive-enhancing effects, such as increased alertness and improved focus.

Read More: https://www.goodrxaustralia.com/product/modalert-tablet/