| PaulcereAjutor a întrebat:

Produsele de tip modafinil se livreaza doar la Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

O sa observi ca majoritatea farmaciilor habar nu au ce e ala modafinil, se numeste Aspendos ca si denumire comerciala.

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

De ce s-ar livra doar la Bucuresti un anumit tip de medicament? Are Bucurestiul vreun statut special in domeniul farmaceutic?

Aria de livrare depinde de locatia si de capacitatile de livrare ale vanzatorului, nu de tipul medicamentului.

| Mosotti a răspuns (pentru johnnny123):

A intrebat asta, ca nu a gasit in locatia lui, si cred ca doar in Bucuresti ar fi.