| xCrazyWolf a întrebat:

Ce produs care sa contina mai multe vitamine (vitamina C, D etc.) imi recomandati? Va rog si pretul daca se poate. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fructele și legumele proaspete sunt o sursă de vitamine.
Automedicația nu este recomandată.
Pa, pa.

| Delicacy a răspuns:

Http://www.plafar24.ro/......e-4-1.html
Îţi recomand de aici produsul Alive- Nature's Way.

| Anonim0096 a răspuns:

Eu iau welltee(un complex de vitamine, minerale)recomandat pentru varstele 13-19 ani(30 de tablete la 42 ron), Supradyn iar este foarte recomandat si un tub de 10 drajeuri dizolvabile costa 28 ron, dar este foarte bun!

| xCrazyWolf explică (pentru Anonim0096):

Si de unde cumperi welltee? si cate tablete iei pe zi?

| Anonim0096 a răspuns (pentru xCrazyWolf):

Din farmacie, una pe zi!