| IIIshaneIII a întrebat:

Salut, cine a consumat steroizi? Au efecte bune?
Vreau sa cumpar Nandrolon injectabil pentru 60 de zile, este adevarat ca ajuta corpul sa evolueze rapid si sa asimilieze nutrientii din alimente rapid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Sper ca este o gluma sau ceva de genul...
Este plin internetul de efectele negative ale steroizilor si videoclipuri pe internet cu oameni care arata intr-un mod foarte oribil si umflati din cauza lor care au suferit operatii sau au produs moartea.

| Donsavas a răspuns:

Nu,nu te ajuta. Steroizii si drogurile sunt interzise cu un motiv. Provoacă dependenta. Riscul acesta si l asuma doar cine are nevoie de aceste substante. O nevoie este cand sănătatea ta depinde de medicatie. Ele se folosesc în medicina, dar nu le accesează oricine fiindca pot fi toxice. Steroizii si psihotropele(drogurile) normalizeaza o persoana care nu este din punct de vedere fizic si psihic ca cei din jurul lui însă pe o persoana normala i ar putea distruge. De Ce? Pentru ca nu mai esti natural. Ar fi fost in regula sa te tratezi in cazuri patologice, dar nu pentru ca vrei tu. Ajungi la psihiatrie dacă iti dai metabolismul peste cap pentru ca iti afectează negativ creierul. Culturistii nu iau steroizi fără să se consulte cu un medic. Foarte rau daca ai ajuns să iei steroizi având potențialul de a creste si fara.

| Liviu8989 a răspuns:

Niciodata sa nu bagi asa ceva, este foarte nociv