| Sprite100 a întrebat:

Salut, cum pot sa ma inalt mai tare? Am 17 ani, 1.80 dar as vrea sa fiu mai inalt macar cu 5 cm. DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xXdoareuXx a răspuns:

Mergi pe varfuri- efect garantat...dar lasand gluma la o parte apuca-te de un sport, de ex basket si ar fi bine pentru esti destul de inalt

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fa inot sau baschet

| GabiiHaș a răspuns:

Ia-ti tocuriwinking.

| Felys a răspuns:

Vei mai creste pana in jurul varstei de 20 ani cu sau fara sport, oricum si acum esti foarte bine, dar sunt convinsa ca vei mai creste pentru ca barbatii nu se opresc din crescut la 17 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca basket sau handball.

| cristina6666 a răspuns:

Fa tractiuni la o bara si cateva suruburi apoi te joci putin basket si daca faci asta in fiecare zi si te vei inalta

| Sprite100 explică:

Mai eu joc handbal, dar sunt portar laughing si asta nu ma ajuta chiar asa de mult pe cat mi-as dori happy.