| Mirellusha a întrebat:

Cum scap de lindeni? Parintii mei nu stiu de creaturile acestea.Stiu ca era varianta cu otet.Merge? Plz ajutati-ma! Dau funda la cel mai de ajutor raspuns.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ioniiiiiM a răspuns:

Da cu otet merge, dar trebuie sa stai vreo 10 minute, dupa te clatesti cu apa happy

3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Este la farmacie solutie special pentru asa ceva.

| emma_8868 a răspuns:

Du-te la farmacie sau spala mult parul, foarte des

| Ionut_Ciocan_1992 a răspuns:

Cu Gaz!