| SalatăDeVarză a întrebat:

De 2 zile ma doare incontinuu ochii si capu. Am iesit pe afara 2 ore si m-am intors cu o durere mare. M-am asezat in pat si imi ardeau ochii. Acum, dimineata, m-am sculat si tot aceeasi senzatie este, cand misc capul in alta directie ma dor si amandoi globii oculari. De ce? straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si pe mine soarele azi ma omorat ochii

| Thesinger1 a răspuns:

Ai primit curent si esti racit.Stiu senzatia si nu vreau sa o mai simt.Incearca sa iti faci un masaj energizant:
http://www.frunza-verde.ro/masaj-facial-pentru-a-remodela-chipul
Incearca si o sa te simti mai bine, mai energizat.