| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
De 3 zile am fost operata pentru extractie molar de minte. In dimineata asta, (pe langa obrazul umflat), sub ochi, mi s-a invinetit o parte destul de tare si incepe si la ochiul stang. Stiu ca poate e o reactie adversa, si ca e normal, insa poate cineva sa-mi spuna de ce mi s-a invinetit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai medicul care te a operat ar putea sa ti spună, el este specialistul, la el ai fost sa te opereze, la el trebuie sa mergi mâine urgent, sa te vadă. Nu sta să intrebi pe TPU, aici nu sunt medici si nici medicii nu tratează prin telefon sau email sau mesaje, ei te cheamă in cabinet sa te vada sa vada operatia, in cazul tau extractia care a facut complicații, si sa i ti dea tratament. Ce varsta ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la urgente sau la medicul de familie. TPU nu e spital. Ai grija la ce medic mergi, bunicul meu a fost omorat de un medic inimaginabil de prost.