| winter a întrebat:

Salut, de ceva vreme am o mare problema, sa incepem cu inceputul: de ceva timp nu mai pot respira cum trebuie adica undeva la jumatate, Chestia nasoala e ca am fost la medicu de familie si mi-a prescris niste medicamente pe care sa le iau care din pacate nu-si fac efectul. Ei bine dupa acest episod nefericit mi-a dat trimitere in spital unde am fost programat sa vin peste o saptamana ca de nu este urgenta. A venit si ziua asteptata si m-a consultat doamna doctorita care din nou mi-a prescris niste medicamente pe care sa le iau. Ei bine nici de data asta nu si-au facut efectul. Sincer m-am saturat sa iau medicamente si tot felul de sprai-uri pentru nas care nu-si fac efectul deloc. Ma deranjeaza ca din cauza ca respir greu am niste simptome ciudate gen ma doare capul. noaptea ma trezesc brusc de mai multe ori si mereu am senzatia ca vorbesc pe nas.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andreea_Deea_1999_quMo a răspuns:

Mai amețești? Dacă amețești înseamnă că ai lipsă de fier. Fă-ți analize la sânge și vezi cât e de scăzut. Dacă medicii îți dau aceleași medicamente înseamnă că trebuie să te duci în altă țară unde ști limba. Acolo medicii sunt mai buni.