| Dxrk888 a întrebat:

Salut,de la un timp simt o nevoie extrema sa fumez,nu am fumat niciodata si tin sa mentionez ca nu petrec timpul alaturi de fumatori,pur si simplu,simt nevoia sa ma apuc de fumat, ce ma sfatuiti sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Probabil e doar curiozitate că vezi peste tot. Încearcă odată să tragi un fum când ieși cu cineva care e fumător să vezi că nu-i așa big deal și are un gust oribil

1 răspuns:
| Anonim203434433 a răspuns:

Sa nu te apuci de fumat, cunosc personal prieteni care s-au apucat din curiozitate si acum nu se mai pot 'lasa'.

Bucura-te de toate lucrurile cu care esti mai presus decat fumatorii
-sanatate
-bani
-etc

O zi buna happy