| moustachelover a întrebat:

Nu fumez, dar cateodata simt nevoia puternica de o tigare straight face Imi puteti explica de ce ca eu nu inteleg nimic... Tin sa mentionez ca nu am fumat niciodata, doar la prosteala, dar nici nu stiu sa trag. Multumesc anticipat FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Chiar daca nu fumezi periodic, chiar prostrindu-te cum zici tu sau pufaind, in organismul tau tot va patrunde nicotina, care in timp isi va face efectul prin nevoia acuta de tigara pe care o simti. Eu fumez de 15 ani si tot asa m-am apucat de fumat ca si tine, pufaind, pana cand mi-am dat seama ca o sa devin o fumatoare in toata regula cu trecerea timpului.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat