| mtw123 a întrebat:

Salut
De o săptămâna ma doare capul împreuna cu urechile. Urechile sunt gen înfundate și uneori am și dureri. Menționez ca am fost și răcit.
Ce as putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| combativul a răspuns:

"Te-a tras curentu" cum se zice. Ai stat in curent cel mai probabil.

| mtw123 explică (pentru combativul):

Și ar trebui sa consult un medic ORL, nu?

| mtw123 explică (pentru combativul):

Și ar trebui sa merg la ORL, nu?

| Cornel_Anton_1969 a răspuns:

Cred ca ai stat in curent cel mai sigur consulta un medic te salut