| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o mica problema. dupa foarte putin efort fizic, imi amortesc mainile si picioarele( aici depinde de ce fac, daca lucrez cu mainile atunci mainile, daca daca lucrez cu picioarele, atunci picioarele, LA EXERCITII FIZICE MA REFER! ), problema e ca imi amortesc foarte repede, nu prea am nici forta in mine, sunt asa mai slab..nu stiu care sa fie problema ...am 16 ani si 2 luni si vreau sa ma apuc de sala. De la ce poate sa fie? straight face PS: Analizele le-am facut acum 3-4 luni, au iesit bune, dar si atunci aveam problema asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cata2o13 a răspuns:

In primul rand e posibila proasta circulatie a sangelui prin maini si picioare sau prin simplul fapt ca nu ai forte multa forta in corp.