| anonim_4396 a întrebat:

Salut, e mai bine sa te epilezi in zona anusului cu masina de tuns (cu grija), sau cu o crema depilatoare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa o faca o terta persoana pentru ca este cam greu sa o faci singur happy
si nu prea are importanta daca cu masina de tuns sau crema epilatoare, deci ma gandesc ca a doua varianta nu lasa "cosuri" cum o face in mod normal masina de tuns, dar nici usturimea nu va fi mica happy

| dullcat a răspuns:

Incerci mai multe variante si apoi tragi concluzia pe care o preferi tu.

| Furnicuta000 a răspuns:

Poti cu ambele, riscul ar fi sa se irite pielea de la crema