| MarcuPopescu a întrebat:

Salut,este ok dacă îmi dau cu spray ul odaban in zona fundului unde transpir foarte tare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Sigur ca da, nu e recomandat sa faci asta. Trebuie sa il tii departe de mucoase si zone sensibile. Cauta sa tratezi problema din interior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa nu faci iritatii nasoale

| badpanda a răspuns:

Miros de fund transpirat cu spray da foarte bine.

| KR0NSTADT a răspuns:

Nu are efect în zona aia. Oricum este un rahat de spray plin de aluminiu.
Bea ceai de salvie, și folosește pudră de talc.

| Roberrt21 a răspuns:

Dacă dai peste haine e okhappy

| Roberrt21 a răspuns:

Salutare, nu e frumos frate, omul a pus o intrebare, poate mai jenantă sau putin ciudată, nu trebuie sa radem se el sau sa il luam la mișto, nu e frumos

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roberrt21):

Veziti de treabă copile nu îmi tine tu mie morală că nu e frumos și de astea.la o asemenea întrebare ofer un răspuns pe măsură. scrie clar pentru ce e indicat sa fie folosit.

| Roberrt21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mare e grădina ta Doamne...

| MarcuPopescu explică:

Dc idiot?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MarcuPopescu):

Ignoră-l, îi doar un frustrat

| Roberrt21 a răspuns (pentru MarcuPopescu):

Ignora oameni de genul, atât aici cat si in viata de zi cu zi happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru MarcuPopescu):

Nu o lua și tu așa personal... Nu e ok sa îți dai cu odaban acolo, poate din cauza kg în plus ai aceasta problema.mie mi se întâmplă de la emoții când ies afară. Spalate bine in zona aia cu săpun cu ph neutru și dacă tot transpiri mergi la medicul de familie sau la un dermatolog e posibil sa fie o acumulare mare de bacterii. sau din cauza kg în plus. nu te supăra pe mine Crăciun fericit ție și familiei.

| MarcuPopescu explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc,am 64 kg 17 ani fac fotbal de 3 ani chiar nu știu de la ce sa fie...Crăciun fericit și sănătate!