| Capota a întrebat:

Am o mică problemă căreia nu i-am dat prea multă importanță până acum. În ultima vreme transpir foarte tare în zona axilelor, și asta când sunt la școală sau ieșit undeva, acasă foarte puțin, sau mai deloc..chiar dacă depun foarte mult efort fizic. Știe cineva un truc sau remediu? Poate și niște spray-uri. Mulțumesc.

4 răspunsuri:
| TheMonsteR98 a răspuns:

Pai asta este ceva obisnuit sa transpiri.1 se poate de la emoti sau de la stres pentru ca cand esti acasa nu ai nici o treaba happy si spray exista dar nu cred ca isi va face vreun efect. nu trebuie sa bagi in seama ca transpiri

| Capota explică (pentru TheMonsteR98):

Dar mi-e cam aiurea să văd că ceilalți n-au nicio problemă când eu îs leoarcă laughing sad.

| TheMonsteR98 a răspuns (pentru Capota):

Nu toti sunt la fel fiecare are un defect

| Capota explică (pentru TheMonsteR98):

Știu, dar uneori sunt și remedii, de exemplu pentru ce am eu este spray-ul Odaban. Și de asta am întrebat, poate mai știa cineva și altele big grin.