| anonim_4396 a întrebat:

Salut imi puteti recomanda si mie niste suplimente pentru ca sa imi dezvolt masa musculara? Tin sa mentionez ca fac si sala de aproximativ o luna si ceva.Si as vrea sa iau si suplimente inainte de antrenament pentru masa musculara.Fac de doua ori pe saptamana sala.In cat timp se vad rezultatele?
App am 1.73 si 74kg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Iti recomand nutri fort 1 kg pe care il gasesti in unele farmacii sau in farmaciile online pentru ca este;
Un concentrat natural complex cu aroma de ciocolata si este recomandat pentru intretinere sau pentru cresterea in greutate fara depuneri de grasime.
Acesta contribuie la dezvoltarea unei musculaturi armonioase si ajuta la refacerea rapida dupa efort.