| Rauuul a întrebat:

Salut.Imi puteti spune ceva medicamante care le gasesc la farmacie pentru a mari masa musculara? (nu proteine si creatina si altele, ceva ce se gaseste la farmacie ca si cum ar fi tribulus sau alte medicamante).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

In itrebarile tale poatate nu de mult ai scris ca vrei sa faci natural si cu propriul organism
cresterea musculara obtinuta in mod artificial dar si fortat in ani duce la probleme mari de sanatate
asta daca te gandesti sa fi sanatos pe la 30-40 de ani dar si in forma sa faci si atunci miscare
uite mai jos exemple de cum arata un om care lucreaza cu greutatea propriului corp... sa nu uitam ca el are ani de zile de antrenamente

http://www.youtube.com/watch?v=wbxEdnDrIk0&feature=related

| Cosmin86 a răspuns:

Tribulus la varsta ta? laughing