| Th3Li0N a întrebat:

SaLuT imi ziceti va rog cum scap de cosuri am incercat un tratament dar nu a functionat va rog ajutati-ma dau FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Crema cu extract de melc de la Herbagen, eu asta folosesc de mult timp si nu mai am nimic

| AnnaAnnne a răspuns:

Spala.ti fata foarte des mai ales acum ca e vara si transpiri ele apar, da.ti cu pudra de talc sau cu fond de ten ele ti le usuca.O seara frumoasa!happy

| Alissss a răspuns:

Incearca Zynerit :]

| ipswich a răspuns:

Fa sex big grin