| kentauros a întrebat:

Ce exercitii sa fac in casa sa-mi imbunatatesc (pentru fotbal) cat de putin conditia fizica? (in 2 zile) ma gandeam la genoflexiuni...

Răspuns Câştigător
| Earthquake a răspuns:

Genoflexiuni, ridicari pe varfete, mersul piticului etcbig grin

4 răspunsuri:
| MadNNNeS a răspuns:

Conditia fizica nu ai cum sa ti-o imbunatatesti, doar forta iar pentru forta trebuie sa faci multe abdomene(dar in mai multe serii), flotari si genoflexiuni.Pt contitia fizica trebuie sa alergi si este foarte importanta respiratia in timpul alergarii.(tragi aer pe nas, si expiri pe gura cam odata la cativa pasi pentru a creste capacitatea plamanilor)

| FoarteLetargic a răspuns:

Alergari pe distante mari, abdomene.
Funda?happy

| kentauros explică:

Am spus in casa si pentru fotbal...in casa nu pot face alergari pe distante mari si abdomenele nu stiu cat ma ajuta pentru fotbal thinking

| Raluu_9543 a răspuns:

Paii...trebuiee sa alergi mult si sa respiri in timp ce alergii genoflexiuni, abdomenee. Sper ca te.am ajutat`!
Fundita?batting eyelashes