| roby9 a întrebat:

Salut.In urma cu 2 saptamani am simtit in testiculul drept,in partea inferioara o umflatura foarte foarte subtire, cam la fel ca un bob de orez doar ca este un picut mai lunga.Nu ma doare absolut deloc nici umflatura si nici testiculul. Oare ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| PsyhoChild a răspuns:

Pai sunt mai multe variante
Una dintre ele ar fi ca ai inca un testicul in plus
Alta ar fi ca este inceput de hernie
Poate fi si tumoare de asemenea

| PaulSergiu a răspuns:

Du-te la medic cat mai rapid, nu te lasa pe baza noastra.

| LucianCosmin17 a răspuns:

Ce ai avut? Am aceleași simptome