| anonimul0826 a întrebat:

Salut m-am apucat de fumat de 3 zile si de fiecare data cand fumez o tigara ma ia ameteala e normal sau pana ma abisnuiesc observ ca la a doua tigara nu mai ama nici o problema dau fund a si va rog nu-mi spuneti faze de genu lasta sau iti face rau sunt plamini mei e viata mea eu decid voi doar sapundetimi al intrabre.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DubstepQueen a răspuns:

Pana se obisnuieste corpul tau cu fumul de tutun asa va fi.Nicio problema...
Funda?(ceea ce nu prea cred ca primesc...)

| anonimul0826 explică (pentru DubstepQueen):

O sa primesti daca nu o sa-mi dea cineva un raspuns mai bun

| DubstepQueen a răspuns (pentru anonimul0826):

Mersi

| anonimul0826 explică (pentru DubstepQueen):

N-ai pentru ce nu a fost raspuns mai bun ca al tau asa ca ti-am dat tie funda

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu esti obisnuit cu nicotina iar riscul de cancer pulmonar e mai mare fata de o persoana care se obisnuieste in scurt timp cu tigara.

| anonimul0826 explică (pentru mgtow):

Sper sa ma obisnuiesc in maximum 2 saptamani daca o sa am ameteli si in a 3 sa[ptaman ma las nu imi risc inima m-a intepat si inima si ma durea si burta si plamani am dureu

Răspuns utilizator avertizat