| fanat1c a întrebat:

Salut ma ajutati va rog? Ma doare rau in partea dreapta a sprancenei stangi si nu stiu ce sa fac.Cand stau aplecat ma doare rau. Ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa nu-ti iasa vreun cos. Daca este durere interioara mergi la un control. Poate fi un inceput de sinuzita.Nu iei nimic in cap pe afara pe frigul asta.

| Danysan a răspuns:

Raceala la Sinusuri. Urmeaza un tratament.

| anoonym a răspuns:

Ai sinuzita... i-ati un nurofen sau daca nu iti trece du-te direct la doctor el te va trimite undeva unde o sa iti scaota cu o seringa mucoasa inflamata... bafta si sa stii ca nu e dureros

| fanat1c explică:

Am sinuzita... remedi?