| basik a întrebat:

Salut

Ma doare spatele jos deasupra fundului foarte tare cand stau jos trebuie sa stau drept nu stiu de la ce. crying
Ma puteti ajuta? sad
Funda! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BetyKittyArr a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, dar cred ca este din cauza ca ai dormit intr-o pozitie stramba si poti sa iti dai cu fastum gel... happy o sa iti treaca in 2-3 zile happy
Pa-pa

| basik explică (pentru BetyKittyArr):

Mersi Funda Mi-a mai trecut big grin

| BetyKittyArr a răspuns (pentru basik):

Nu ai pentru ce happy ma bucur ca te-am ajutat happy

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna! Si pe mine ma doare acolo insa eu am scolioza. Du'te la medic daca asta e de mai mult timp sau daca te'a apucat aasta acum o zi doua probabil ai dormit intr'o pozitie proasta sau se poate sa te mai doara deoarece stai prea mult jos asa ca incearca sa te ridici si sa mergi un pic prin camera(1-2 minute) din 15 in 15 minute si o sa iti treaca sau stai intns pe pat cateva minute si o sa simti cum se relaxeaza coloana.

| mixxjim a răspuns:

Trebuie sa mergi la medic, nu te poate ajuta nimeni din 2 cuvinte spuse de tine. poate fi un curent, poate ai dormit stramb sau poate fi ceva serios la coloana, trebuie sa faci o radiografie eventual. asa ca mergi la medic happy sanatate multa!

| broxi a răspuns:

Nu cumva te doare coccisul? raised eyebrows

| claudiux96 a răspuns:

N-ai nimic, iti trece peste 3 zilelaughing

| Naomi67891 a răspuns:

Sau probabil ți s-a iritat colonul.