| Dyzzye a întrebat:

Poate ca intrebarea pare stupida,dar am nevoie de un raspuns.
Acuma cateva zile am fumat pentru prima data si din cate stiu majoritatea persoanelor se ineaca prima data, eu nu am facut-o.
Ar fi vreo problema sau imi fac griji in zadar?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Oricum ar trebui să îți faci multe griji, și poți considera că ai făcut cea mai mare greșeală din viața ta până acum. Sunt sigur că ești un copil și este clar un lucru ne la locul lui. Dar pentru a vă integra mai bine în anturaje, ăștia mai slabi intelectual și din punct de vedere al caracterului sunteți în stare să vă faceți singuri rău. Nu e nimic cool în a fuma, copile.

| Dyzzye explică (pentru T0T):

Stiu ca e o greseala, dar nu am zis ca fumez, am tras din curiozitate si chiar nu mi-a placut deloc.In leagatura cu intrebarea mea, ai vreaun raspuns?

| T0T a răspuns (pentru Dyzzye):

Depinde de organismul fiecăruia. Nu este ceva obligatoriu să te îneci. Poate nu ai tras cum trebuie.

| Rapking a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci probleme, singura problema este ca tu fara sa vrei ai devenit fumator pasiv...deci te-ai obisnuit cumva cu fumul (asta se datoreaza faptului ca inhalezi fumul de tigare de la alte persoane) oricum nu ai de ce sa iti faci griji esti perfect normal daca organismul tau nu a reactionat ca la retul persoanelor nu vad nici o problema ba chiar din potriva ai un organism mai rezistent...P.s astea se aplica in cazul in care chiar ai tras in piept un fum calumea si nu doar asa la misto