| denis988 a întrebat:

Referitor la saritul coardei. care sunt sariturile care ard cele mai multe calorii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| LauraEU a răspuns:

Cele in care sari cu amndoua picioarele deodata si repede

| xJoyce a răspuns:

Zero si saritul un picior alt picior.
Si infinit, la fel si miscarea 31 arde MULT.
Cu placere. happy

| cric a răspuns:

Eu am facut sport destul de mult si sincer iti spun, ca fara un ajutor ( gen acai berry, vitoslim) trebuie sa sari pana inebunesti. Trebuie sa combini exercitiile pentru ca dupa un timp nu mai ai randament.