| anonim_4396 a întrebat:

Salut, stie cineva de ce imi pot incorda pleoapele? Stiu ca suna cam ciudat dar cand eram mic puteam doar la un ochi iar acum pot la ambii laughing. Cam nici un prieten de-al meu nu poate deci e chiar ciudat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Tu intelegi ce vrei sa spui.