| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva sa-mi spuna de unde pot cumpara arginina din Bucuresti sau alte produse pe baza de arginina cu efect in stimularea producerii de hormon de crestere? STH, GH...
multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Vezi in adresa de mai jos. Daca intri pe medicament, jos dupa descrierea acestuia vei vedea unde este farmacia
http://www.bizoo.ro/......tart-0/10/
poti de altfel de le cumperi online