| Bl4cKLy0n a întrebat:

Acum doua săptămâni am tras curent la urechea stanga si m-a durut plus ca nu am auzit cu urechea respectiva. Mi-am luat picături și durerea mi-a trecut, dar tot nu pot auzi bine cu acea ureche. Probabil am un dop de ceara și am zis ca ar fi bine ca mâine sa merg la ORL.
Știind ca nu am mai fost niciodată, am puține emoții, ce îmi va face? Ma va durea? Îmi trebuie ceva trimitere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Te pune sa stai pe un scaun si el se va uita cu un microscop in urechea ta sa vada ce ai. Nu doare de loc happy
Da, iti trebuie trimitere de la medicul de familie