| AdiyAdriann a întrebat:

Acum o saptamana am luat 2 pastile dulcolax si si-au facut efectu dupa 12 ore parca, m-am eliberat. Acum acum cateva zile am luat 1 si ieri 2 dar nu si-a facut efectu inca, au trecut cam 24 ore,oare de ce? Am crampe abdominale,o sa inceapa sa-si face efectul? Tin sa precizesc ca dupa ce am luat atunci 2, saptamana aceea nu prea am mancat asa mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sirena_Mica_1976 a răspuns:

Dulcolaxul da dependenta, ar trebui sa tineti cont de alimentatie, multe lichide si mancaruri usoare, fructe