| Sent7iment a întrebat:

Am 13 ani 60kg si inaltime 156cm.Am si eu o problema si m-am mai confundat cu ea cam acum 5-6 luni....Deci sa incepem.Azi la scoala a inceput sa ma doara in dreptul herniei apoi cand m-am ridicat in pauza de pe scaun cand paseam cu piciorul stang ma durea la incheietura adica sus la picior mai sus de pulpa,si acum cand stau pe scaun si va scriu voua cand imi ating tensticolul ma doare dar daca nu il ating sau il lovesc nu ma doare nu simt nimic dar cand il ating pun degetul pe el orice atingere ma doare deparca l-as strange va rog ajutati-ma deja incep sa ma ingrijorez, cei drept m-am si masturbat de 3 ori 2 zile oare cand m-am masturbat am lovit tensticulele din greseala? Va rog ajutati-ma este o problema minora sau hernie sau altceva va rog imi este teama

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| B3b3Bo55 a răspuns:

Prietene te-ai excitat prea tare rolling on the floor stai linishtit o sa-ti treaca laughing

| Sent7iment explică (pentru B3b3Bo55):

Mda frate cred ca mi-am lovit ouale la ce excitat eram laughingrolling on the floor

2 răspunsuri:
| Sent7iment explică:

Ma vreau si eu alte comentarii plz