| Chiriac_Andrei_1995 a întrebat:

am 15 ani am o urticarie acuta.(am fost la spital am ramas internat cam 5 zile de luni pana vineri in fine ..am facut la spital tratament ) si acasa mi-a dat si acasa tratament niste picaturi orale ( Zyrtec) si cateva pastile 2 feluri : Calciu +D3 si vitamine, si un anumit regim alimentar...tin cam de o luna tratamentul asta.voi ce spuneti oare ar trebui sa-l tin incontinuare? (a sa nu uit sa mentionez : povestea asta cu rticarea a plecat de la un pui Stricat la rotisor)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Candrea_Elvira_1988 a răspuns:

Ar fi trebuit sa -ti treaca... local ti-a dat ceva?