| Anonimul1083 a întrebat:

Salut TPU, am 15 ani si nu am sani, adică au o formă nu știu cum, dar prin maiou nici nu se văd, adaug ca menstruație am, mai sunt șanse gen ca pot sa crească?!
Adică este adevărat ca sanii cresc până la 18-20 de ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nici sotia mea n-a prea avut sani, la casatorie. Isi baga burete in sutien. Acum se plange ca-s prea mari. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mai cresc...mai ales dacă o să treci printr-o sarcină... La 15 ani ești un copil încă.

| Anonimul1083 explică (pentru anonim_4396):

Da...copil...de care toți se rad de el din cauza asta,, care sarcina eu sunt ca baiat crezi ca o sa se uite cineva la mine?

| AdiAdita86 a răspuns (pentru Anonimul1083):

Nu-ți face griji acum pentru asta! Mergi la școală și pe la 18 ani să-ți faci griji?

| MrAM a răspuns (pentru Anonimul1083):

La cum te-ai exprimat imi dai de inteles ca esti baiat si ca ai menstruatie? Ceva nu se leaga laughing oricum, pentru o fata la varsta de 15 ani e normal sa nu aiba sanii dezvoltati. Dupa 18 ani te poti plange in privinta asta cu toate ca nu conteaza marimea cine stie ce. Tot,, pachetul" trebuie sa fie oky ca sa ma-ntelegi si asta include in primul rand personalitatea, feminismul si felul in care o fata stie sa se faca placuta. Daca tot nu esti oky cu tine, poti face implanturi. E si asta o solutie insa poate fi costisitoare si nu vine doar cu beneficii la pachet.