| GabrielB2000 a întrebat:

am 18 ani si am niste probleme cu cosurile,in sensul ca imi ies multe, unele langa altele, si in locuri nu tocmai normale...cum ar fi in sprancene si in pielea capului. Am alergie la ceva sau de ce se intampla asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Incearca sa te speli cu sapun de sulf sau sa te dai cu un antibiotic local

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa mergi la un dermatolog daca nu gasesti un sapun de sulf.