| FeelsLIKEmusique a întrebat:

SOS! Cum pot scapa de cosurile de pe pielea capului? fundita celui mai bun!

3 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu spun sa mergi la dermatolog la fel cum a zis si @Andy.Dermatologul v-a sti ce sa iti recomande si vei si sigura ca nu vei pati ceva mai grav.Numai bine.

| äπđÿ a răspuns:

Nu e de gluma e posibil sa ai ceva in sange happy du'te la dermatolog urrgent happy cat mai repede posibil nu se stie ce ai happy bft

| Iulia_2226 a răspuns:

Salut, si eu am cosuri si mi-am dat comanda de la Avon de crema " Clear Skin Professional" si chiar a functionat